В Україні церкви перед Великоднем обстежать вибухотехніки

Поліція до Великодня наблизить наряди до культових споруд. Крім того, напередодні свята культові споруди обстажать вибухотехніки. Про це повідомив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, передає УНН.

“Звертаю увагу керівників поліції всіх регіонів на належну організацію забезпечення публічної безпеки громадян під час будь-якого масового заходу. Сплануйте достатню кількість поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії, курсантів вищих навчальних закладів МВС, які забезпечуватимуть правопорядок, а також резерви спецпідрозділів на випадок ускладнення оперативної обстановки”, – зазначив Фацевич.

Він наголосив, що напередодні Великодня культові споруди обстажать вибухотехніки, а надалі поблизу них чергуватимуть правоохоронці.

Водночас Фацевич зазначив, що в період свят значна кількість громадян переміщуватиметься автошляхами держави, тому Департаменту патрульної поліції та головним управлінням з 26 квітня необхідно провести профілактичні відпрацювання під умовною назвою “Тиждень безпеки дорожнього руху”.

Крім того, підрозділи поліції забезпечать контроль за дотриманням громадянами тимчасових обмежень на відвідування лісових масивів і лісопаркових зон, а також в’їзду до них транспорту. Такі заходи пов’язані із запобіганням пожежам.

“Перевірте готовність підпорядкованих сил і засобів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, пов’язаних з виникненням пожеж”, – додав Фацевич.

Читайте також: Свято на порозі: у Франківську розпочався ярмарок “Великодній кошик”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!