Вчені виявили нову користь алкоголю і кави

Активне вживання алкоголю та кави допоможе прожити понад 90 років, інформує УНІАН.

Такого висновку дійшли вчені з Університету Каліфорнії в Ірвіні.

У це складно повірити, але вживання алкоголю та кави може бути секретом довголіття, як встановили американські вчені.

Вони довели, що помірні дози цих напоїв пов’язані зі збільшенням тривалості життя понад 90 років. Утім, ключовим тут є слово помірне, повідомляє MedikForum.

Дослідження під назвою “90 +” почалося в 2003 році серед представників найстаршої вікової групи для того, щоб визначити, які саме фактори дозволяють їм відзначити дев’яностий день народження та продовжувати жити. Звісно, що автори дослідження враховували всі обставини й робили на їхній основі висновки.

Виявилося, що люди, які вживали у помірній кількості алкоголь або каву, жили довше, порівняно з тими, хто не пив ні кави, ні спиртного. Більше того, люди, які мали зайву вагу після 70 років, жили довше за тих, у кого цієї ваги не було, або відзначався її дефіцит. Понад 40% людей від 90 років страждали від старечого недоумства, 80% були інвалідами.

Обидва ці явища частіше зустрічалися серед жінок, ніж серед чоловіків.

Вживання не більше двох порцій пива або вина в щоденному режимі знижувало ризик передчасної смерті на 18%, а вживання двох чашок кави щодня зменшувало ймовірність дострокового відходу з життя на 10%.

Нагадаємо, 90-річна бабуся перерахувала 10 тисяч доларів на потреби військових

Зігріє кава

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!