Від початку року поліція Прикарпаття виявила більше 25 тисяч адмінправопорушень

Вчора, 18 вересня, в Івано-Франківську відбулася нарад за участю начальника обласного главку поліції Володимира Голубоша, керівництва управління превентивної діяльності ГУНП в області та керівників секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів.

Під час наради присутні підвели підсумки роботи секторів і груп реагування патрульної поліції територіальних підрозділів за 3 -й квартал 2019 року та розглянули питання організації їх діяльності, пише поліція в Івано-Франківській області. 

Зокрема, на території Івано-Франківської області сьогодні працюють 29 груп реагування патрульної поліції.

Окрім реагування на повідомлення громадян, до їх функцій входить забезпечення публічного порядку та безпеки, здійснення контролю за дотриманням безпеки дорожнього руху, патрулювання територій обслуговування, а також попередження та розкриття злочинів.

Так, за 8 місяців поточного року розкрили 100 злочинів, виявили та задокументували більше 25760 адміністративних правопорушень. Крім того, за участі працівників груп реагування розкрито понад 1570 злочинів. Також за вказаний період задокументували майже 1710 фактів керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

Після розгляду результатів роботи, всі присутні обговорили напрямки діяльності, що потребують доопрацювання.

Оцінкою діяльності поліції мають бути не статистичні показники, а довіра населення. От, власне, співпраця громадськості та поліції є фундаментом для формування такої довіри. Ми маємо виконувати професійно свої службові обов’язки та ефективно вирішувати проблеми безпеки на території обслуговування“, – каже Володимир Голубош.

До теми: У Калуші двоє чоловіків побили та пограбували людину

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!