Відкриття рейсу Івано-Франківськ – Стамбул  – рушій співпраці між бізнесменами України і Туреччини

Сьогодні, 30 березня, пройшла зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Басараба з Генеральним консулом Турецької Республіки в Одесі Джемілем Уфук Тогрул. Повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Як зазначив Сергій Басараб, сьогодні в Івано-Франківську відбулася знакова подія – відкриття авіакомпанією Turkish Airlines нового прямого рейсу Івано-Франківськ – Стамбул, що дасть змогу пожвавити співпрацю між країнами у туристичній сфері.

«Ми раді тому, що свій 251 рейс авіакомпанія  відкрила таким сполученням. Сподіваємося, що ця подія популяризує Івано-Франківський край в Європі» – наголосив посадовець.

Джеміл Уфук Тогрул повідомив, що рейс Івано-Франківськ – Стамбул виконуватимуть щоденно. Дане сполучення стане першою іноземною авіалінією у місті.

«Україна для Туреччини є стратегічним партнером. Тільки за два останні місяці на найвищому рівні відбулися два візити представників Туреччини в Україну. Наше прагнення – максимально підсилити співпрацю між державами. Ми віримо в те, що українці нам у цьому допомагатимуть», – підкреслив Генеральний консул Турецької Республіки в Одесі.

Відкриття такого рейсу стане рушієм для співпраці між бізнесменами країн. Також це сприятиме популяризації культури, так як між Україною і Туреччиною є свої точки дотику історії – це українка Хюрем Султан (Роксолана).

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!