Всеукраїнський забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України”

25 серпня 2019 року відбудеться всеукраїнський забіг, присвячений пам’яті загиблих у російсько-українській війні. Кожен, хто шанує героїв, зможе долучитися до організованих забігів в шести містах України – Луцьку, Чернівцях, Запоріжжі, Коломиї, Миколаєві, Тернополі та Сумах. Ти можеш пробігти марафон у будь-якому іншому місті та приєднатися до спільного руху через сторінку у фейсбук «Voiny»:

Пробіжи в цей день за загиблого героя, де б ти не був!
зроби фото/відео звіт про те, за кого ти пробіг та поділись на своїй сторінці!

“Шаную воїнів, біжу за героїв України” – започаткована торік традиція, національний рух вшанування пам’яті полеглих воїнів. Це можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших героїв.

Чому варто бігти заради загиблих?

Ми Пам’ятаємо
Ми Співчуваємо
Ми Вшановуємо
Ми Допомагаємо сім’ям долати біль втрати
Бо Ми – разом!
#вшануй

Довідково
Всеукраїнський Забіг в пам’ять полеглих започаткований в рамках ініціативи Voїny. Voїny – це перший в Україні соціальний проект, мета якого – підвищити обізнаність українського суспільства про загиблих воїнів, запровадити єдину процедуру поховання та заохотити до почесного вшанування захисників України. Voїny започатковано агенцією Republic разом з українським урядом, експертами, громадянським суспільством та представниками відповідального бізнесу.
Досвід США
2008 року в США започаткували традицію вшанування пам’яті загиблих американських військових – забіг Run for the Fallen (Біжи за полеглих). Рух діє в більшості штатів і забіг став загальнонаціональною традицією. Саме цей факт надихнув Republic започаткувати аналогічну ініціативу в Україні. Минулого року George Lutz, співорганізатор американського Run for the Fallen, підтримав наш перший забіг-вшанування в Києві та відвідав столицю:
«Для сімей загиблих найважливіше – розуміти, що смерть близьких їм людей була недаремна, і що про них пам’ятають. Важливо не лише пам’ятати імена героїв, важливо пам’ятати про їхні сім’ї та біль, крізь який вони пройшли».
Біжіть з нами 25 серпня, вшануйте героїв України!

Контактна особа: Таїсія Братасюк +38063 836 19 98, або сторінка у Fb Taisia Bratasiuk

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!