Час спинитися

Історія, на жаль, має властивість повторюватися – українці вже втрачали свою волю й свободу через ті самі помилки, що й сьогодні.

Хто заперечить, що героїзм й бойовий дух не притаманні цьому народу? Ніхто. А от вміння домовитися, ввійти в конструктивне русло й будувати нову державу – це проблема.

Чомусь прислів’я «на чотири козаки у нас три гетьмани», спрацьовує як міна сповільненої дії саме в найтяжчі часи для України, як за козацьких часів, так і – за УНР.

Ми не знаходимо спільну мову ні на найвищому рівні, ні в нашому місті. Таке враження, що повертаються часи отаманщини, де кожен «великий революціонер» знає як жити, краще за всіх. І навіть наявність зовнішнього ворога не спиняє його.

Ніхто не заперечить, що у Франківську накопилося багато проблемних питань і в правоохоронних органах й в місцевому самоврядуванні. Громадськість повинна мати вплив на формування нової влади, але не блокувати її. Народні борці за справедливість часто-густо теж лобіюють свої власні інтереси. А нам треба якнайшвидше відновити порядок на Прикарпатті.

Всі ми мусимо думати, як допомогти уряду, як направити наші сили на подолання московської загрози, а не шукати ворогів між собою. Прийде час та в правовий спосіб ми зможемо встановити хто гідний, а хто ні. Але сьогодні, в той час, коли ми всі можемо опинитися перед окупантськими судами, час спинитися.

Люди, вірні ідеям Майдану, зараз підуть в Національну гвардію і здадуть зброю, вони не будуть підсилювати ворога, дестабілізуючи внутрішню ситуацію в наших містах. Адже махновщина – це шлях в нікуди. Нам потрібно затямити, що «поганий мир краще гарної війни”. 

Ігор РОСИПАЙЛО,

голова виконкому Івано-Франківської обласної організації партії “УДАР Віталія Кличка”,

депутат Івано-Франківської міської ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!