Міжнародний кубок “Вечірній Івано-Франківськ” зі спортивної ходьби визначив переможців (ФОТО)

У суботу та неділю, 18-19 жовтня, в Івано-Франківську відбувся традиційний, уже вісімнадцятий за ліком Міжнародний кубок “Вечірній Івано-Франківськ”.

У рамках престижних змагань також пройшов цьогорічний чемпіонат України зі спортивної ходьби. Маршрут змагань пролягав через самий центр міста Івано-Франківська: по вулиці Незалежності від кінотеатру “Космос” до повороту на вулицю Івана Франка.

 

Представник Білої Церкви Кирило Андрущенко переміг на дистанції 10 км серед молоді, встановивши особистий рекорд. Спортсмен завершив змагання з часом 42’11, покращивши свій попередній результат на 1 хвилину 40 секунд.

 

Кирило зазначив, що траса була комфортною й загалом він думав, що дистанція буде складнішою. “Спочатку було важко, але після половини шляху стало легше. Йшов за своїм часом і задоволений, що вдалося встановити особистий рекорд”.

 

Другим на цій дистанції став сумчанин Сергій Світличний, який пройшов дистанцію з результатом 43’56, а третім – Ігор Пузанов із Мукачевого (48’03). Одним із суперників Кирила був франківчанин Андрій Водвуд, але, на жаль, він отримав дискваліфікацію.

 

У змаганнях серед юніорів найкращий результат показав Дмитро Собчук із Луцька (44’18). Срібло отримав Андрій Разгон із Хмельницького (45’18), а бронзу – Антон Радько з Сум (45’38).

 

Натомість франківчанка Ганна Суслик виявилася найспритнішою на дистанції 10 км серед юніорів на чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який триває в Івано-Франківську. Дистанцію Ганна Суслик пройшла з результатом 49’00, випередивши найближчу переслідувачку – Марію Філюк із Луцька на 1 хвилину 45 секунд. Третю сходинку посіла тернопільчанка Русаліна Поворознюк, яка показала час 51’00.

 

Ганна зазначила, що очікувала кращого результату, але загалом задоволена змаганнями. “Йшлося легко, але я думала, що буду стартувати з трохи старшими спортсменами. Тому довелося самій працювати на дистанції”, – наголосила франківська спортсменка.

 

 

Варто додати, що міжнародні змагання “Вечірній Івано-Франківськ” стали своєрідною репетицією міста перед Кубком Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться в обласному центрі Прикарпаття в травні 2015 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2014

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!