“Рошен” виграв суд у податкової Росії

Арбітражний суд Липецької області визнав незаконною відмову відшкодувати 26 млн рублів ПДВ фабриці “Roshen” Президента України Петра Порошенка, а також визнав незаконним донарахування понад 35 млн рублів податків.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Арбітражного суду Липецької області РФ.

“Суд виніс рішення про задоволення заявлених вимог і визнав незаконними рішення МІФПС щодо найбільших платників податків у Липецькій області, зобов’язавши при цьому податковий орган відшкодувати товариству з відповідного бюджету податок на додану вартість та усунути інші порушення, допущені податковим органом стосовно ВАТ ЛКФ “Рошен”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, “Roshen” оскаржив рішення міжрайонної інспекції Федеральної податкової служби (МІФПС) щодо найбільших платників податків у Липецькій області від 2 жовтня 2014 р.

Фабрику зобов’язали доплатити в бюджет за четвертий квартал 2014 р. близько 35,5 млн рублів податку на додану вартість, пені та штрафів. Другим рішенням ФНС відмовила фабриці в застосуванні податкового відрахування ПДВ за той же період і повернення 25,9 млн рублів.

22.07.2015

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!