Хто залякує таксистів?

В Івано-Франківську невідомі влаштовують напади на автомобілі однієї з найпопулярніших служб радіотаксі: за півтора місяці близько десяти машин зазнали пошкоджень.

Останній випадок, коли посеред ночі одночасно було підпалено два автомобілі, які належать водіям радіотаксі “Явір”, став причиною для пікету під стінами обласного управління міліції. Два обгорілих авто таксисти привезли на евакуаторі до входу в приміщення УМВСУ в Івано-Франківській області. Як пояснив директор фірми “Явір”, голова обласної профспілки таксистів Михайло Рибак, ця акція мала на меті привернути увагу правоохоронців до ситуації, яку він вважає планомірним залякуванням таксистів.

“Машини, які були спалені цієї ночі (у ніч на вівторок, 30 серпня – авт.) на вулиці Стуса та вулиці Івана Павла ІІ, стояли біля під’їздів без розпізнавальних знаків таксі, – зауважив Михайло Рибак. – Очевидно, вони відстежують наші машини в робочий час. Я гадаю, це справа рук бандитського угруповання, верховоди якого хочуть, щоб ми працювали під їхнім дахом. У такий спосіб вони створюють нам проблеми, щоб потім їх, буцімто, вирішити”.

За словами Михайла Рибака, напади на машини таксистів почалися ще півтора місяці тому. У ніч на 17 липня два автомобілі було викликано за двома різними адресами. Коли таксі приїхали на виклик, до машини підбігли люди у чорних масках і металевими палицями потрощили їх. В одному випадку водій спробував дати відсіч нападникам, але отримав удар по руці, якою затулив голову. Також раніше був один випадок підпалу авто та в декількох машин порізали шини на колесах. Загалом, постраждали від невідомих нападників до десяти автомобілів таксі.

Делегацію таксистів запросили до керівництва обласної міліції. Заступник начальника УМВС в області, начальник міліції громадської безпеки Василь Фелик пообіцяв, що для розкриття цього злочину буде докладено максимум зусиль і служба радіотаксі працюватиме надалі спокійно. “Це тільки слова”, – прокоментував таку обіцянку Михайло Рибак.

У ЦГЗ УМВСУ в Івано-Франківській області підтвердили, що в Івано-Франківську було зареєстровано декілька фактів вчинення нападів на автомашини однієї і тієї ж служби радіотаксі. Порушено кримінальні справи за фактами хуліганства та навмисного знищення майна. Правоохоронці відпрацьовують низку версій, серед яких і злочинний прояв недобросовісної конкуренції.

Б.С.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

One thought on “Хто залякує таксистів?

  1. Сміливі ті люди, які наважуються дати відсіч бандюганам. Якщо б так вчиняли всі – ми б давно жили у правовій державі. Але українці здебільшого боягузи…

Comments are closed.