Я готовий до прийняття кардинальних рішень, – Гончарук

Олег Гончарук звернувся з вимогою до правоохоронних структур щодо вивчення ситуації та притягнення до відповідальності  осіб, котрі, за інформацією громадських активістів, можуть бути причетні до незаконних діянь.

Про таке йшлося на нараді з питань незаконної вирубки лісів, видобутку піщано-гравійної суміші та знищення червонокнижних первоцвітів, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації.

“Час іде, посади обіймають нові керівники установ, які повинні контролювати ситуацію, але ліс і гравій як крали, так і крадуть до сьогодні. Причин цьому може бути багато – низькі штрафи за такі правопорушення, не до кінця врегульоване законодавство та, можливо, професійна невідповідність займаним посадам окремих керівників, але продовжуватися так більше не може, межу вже перейдено», – наголосив Олег Гончарук.

Очільник області висловив незадоволення поточним станом справ на Прикарпатті щодо вказаних питань.

«Протягом найкоротшого часу ми повинні побачити суттєві зрушення щодо припинення незаконної вирубки лісів, видобутку піщано-гравійної суміші та інших гострих екологічних проблем, – зазначив Олег Гончарук. – Я готовий до прийняття кардинальних рішень у тому числі, при потребі, буду звертатися за підтримкою до керівництва держави».

Нагадаємо, Голова Івано-Франківської ОДА відвідав Коломию з робочим візитом, оскільки наприкінці березня сюди приїде більше тисячі військових.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!