Я не піддамся: Руслан Марцінків назвав перекриття Коновальця шантажем

Міський голова Івано-Франківська Руслана Марцінків висловив свою позицію щодо перекриття вулиці Коновальця мешканцями мікрорайону Опришівці.

“Я не можу піддаватись на маніпуляції. Такі методи вважаю неприпустимими, і реагувати на них не буду!
З іншого боку як міський голова мав зробити все від мене залежне, аби уникнути перекриття і не завдати шкоди тисячам людей, що їздять вул. Коновальця”, – пише мер.

На місце події виїхав заступник мера Руслан Гайда та директор департаменту ЖКПБ Михайло Смушак. Вони запропонували людям оптимальний варіант – ямковий ремонт.

“Я спілкуюсь з людьми у дворах, в ефірах, на прийомах, на особистих зустрічах, але тільки мовою розуміння, а не шантажу! Цього тижня до мене на особистий прийом записались мешканці вул. Василишина, будемо говорити-вирішувати. Але на шантаж не піддамся!”, – додає Марцінків.

Щодо вулиці Василишина, то її приблизна вартість – 10 млн грн. Вільних коштів на цей об’єкт цього року немає. Між тим, за 4 роки у цьому мікрорайоні відремонтували: вулиці Челюскінців, Левинського, Блавацького, тротуари на Джерельній, Полуботка, Ботанічній, капремонт пішохідної доріжки на Блавацького, тротуари Коновальця-Василишина, частина вулиці Рильського.

“Ще будуємо тут школу-садок, виконуємо інші роботи з благоустрою, запустили 41 комунальний маршрут”, – пояснює Руслан Марцінків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!