«Я що, когось вбила чи зарізала?»: як у Франківську продавчиня тварин сварилася з поліцією

Сьогодні,  17 квітня, в Івано-Франківську волонтери громадської організації «Дім Сірка» вийшли на акцію протесту проти продажу тварин на ринку.

Спочатку вони стояли під адмінбудівлею, а потім прийшли до заступника міського голови Миколи Вітенка.

На цьому волонтери не зупинилися та вирушили на вулицю Тичини, де і продають собак. Також вони викликали поліцію, Муніципальну варту та Муніципальну інспекцію з благоустрою.

Нагадаємо, що після приходу волонтерів та правоохоронців, жінка почала збиратися та заявила, що тварин вона не продає, а дарує. Щоб довести це, вона віддала одного песика голові ГО «Дім Сірка» Наталії Когут.

Собаку одразу ж відправили на огляд у лікарню. Інших тварин продавчиня віддавати не захотіла. Під час складання протоколу жінка кричала та плакала.

«Відійдіть від мене. Я зараз повернусь, я сказала”, – голосила продавчиня, коли правоохоронці попросили її затриматися на п’ять хвилин, щоб оформити протокол.

“Що ти від мене хочеш? Якого ти х** від мене хочеш? Кого я вбила? За що на мене складають матеріали, я що, когось вбила чи зарізала?», – не стримувала емоцій жінка.

Після цього вона сказала, що їй погано, та попросила викликати швидку.

Відео 18+

Все ж муніципальні інспектори склали на продавчиню протокол за ст. 152 КУпАП. Проте при свідках підписувати його жінка відмовилась. Крім того, Наталія Когут написала заяву у поліцію щодо жорстокого поводження з тваринами.

Відео 18+

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!