Як у Івано-Франківську наносять пластикову розмітку (ВІДЕО)

На франківських дорогах нарешті почали наносити пластикову розмітку. Щоправда із затримкою майже у місяць.

Вже другий день, 29-30 березня, в обласному центрі Прикарпаття тривають роботи з нанесення розмітки холодним пластиком. Наразі нанесли вже декілька пластикових переходів на вулиці Галицькій, неподалік пасічнянського мосту, де, як відомо, одна з найнебезпечніших дорожніх ділянок.

Загалом пластик відрізняється від фарби для розмітки підвищеною зносостійкістю, він краще витримує як фізичні навантаження, так і вплив погодних явищ.

Крім того, пластиковій розмітці притаманна підвищена еластичність, тепло- і морозостійкість. Тому вона зберігається на дорогах набагато довше, ніж звичайна фарба, і заощаджує кошти на оновлення – термін її служби сягає від 3-х до 6-ти років.

Головний комунальник міста Михайло Смушак розповідає, що ще минулого року виступав з ініціативою, щоб замість фарби наносити розмітку пластиком, оскільки така розмітка є довговічнішою. Бо, як він каже, «фарба у нас три місяці – і вже злізати почала, а пластик має три роки гарантії, а якщо є невелика інтенсивність руху, то п’ять-шість років він служить без проблем.

Нагадаємо, досі в Івано-Франківську дорожню розмітку наносять фарбою, яка швидко стирається.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!