“Як я їм буду в очі дивитися?”: У Франківську сперечались про протоколи муніципальної інспекції

Сьогодні, 17 серпня, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради розглянув питання про оскарження постанов адміністративної комісії.

На засідання прийшли підприємці, які просили скасувати протоколи та штрафи, які виписала муніципальна інспекція.

Один пояснив, що перебував у лікарні, тому не зміг вчасно виправити припис, а інша, що не виправила, але трошки пізніше.

Читайте також: У Франківську нагородили підприємців, які добровільно привели вивіски в порядок

Члени виконавчого комітету довго сперечались – чи скасовувати постанови адмінкомісії, чи ні. Окрім того, підприємець стверджувала, що в неї на вивісці немає реклами, а керуючий справами міськвиконкому Ігор Шевчук наголошував, що інспекція виписала припис саме за рекламу.

«Ми до 1 липня виправили. На вивісці були написано “броньовані двері, металопластикові вікна”. То де тут реклама? Коли ми запитували в архітектурі, яка має бути вивіска, то сказали, що прийомний день середа, а потім, що там працює лиш одна людина. Тому ніхто точно не знає, яка має бути вивіска. Інші підприємці не прийшли сюди, значить їм байдуже, а ми прийшли і просимо скасувати постанову», – підкреслила підприємець.

Зрештою члени виконкому проголосували і задовольнили скаргу. Втім заступники мера Олександр Левицький та Олексій Кайда обурились таким рішенням.

«Ми довбемо муніципальну інспекцію і хочемо змін, але задовольняємо такі скарги», – висловив незадоволення Левицький.

«Спершу порушили, а потім виправляєте. Тепер вже пізно. Зараз всі прийдуть і будуть так казати», – додав Кайда.

Зрештою, мер поставив це питання ще раз на голосування і виконком вирішив залишити скарги без розглядів.

«Незнання закону не звільняє від відповідальності. Ми мусіли так проголосувати, бо потім будуть приходити інші підприємці. Це вносить дисбаланс в роботу. Як я потім буду дивитися в очі муніципальній інспекції? Та вони скажуть: «Пішли в баню, ми не будемо працювати, тому що ви йдете на такі поступки», – зазначив мер.

Тож виконком вирішив:

1. Залишити постанову адміністративної комісії №08/411 від 11.07.2017 року про накладення штрафу у розмірі 1360 грн. на гр. Підгаєцьку С.П. без змін, а скаргу без задоволення
2. Залишити постанову адміністративної комісії №08/416 від 11.07.2017 року про накладення штрафу у розмірі 850 грн. на гр. Жидана М.І. без змін, а скаргу без задоволення.
3. Залишити постанову адміністративної комісії №08/427 від 11.07.2017 року про накладення штрафу у розмірі 1360 грн. на гр. Корчеву Г.Ф. без змін, а скаргу без задоволення.
4. Залишити постанову адміністративної комісії №08/451 від 11.07.2017 року про накладення штрафу у розмірі 1360 грн. на гр. Панчака В.Й. без змін, а скаргу без задоволення

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!