Юрій Луценко в Івано-Франківську: Без змін у місцевій владі реформи неможливі

10 жовтня Івано-Франківськ відвідав лідер фракції БПП “Солідарність” у парламенті Юрій Луценко.

“Ми довго говорили про відкриті списки, але зараз люди навіть отримали змогу відкликати кандидатів. Ми пропонуємо своїх людей від партії, які готові взяти на себе відповідальність. Будьмо відверті: сподіватися на реформи без змін у місцевій владі неможливо», — переконує Луценко.

Політик впевнений: зараз не час роздирати країну зсередини. «Парламент проголосував за те, аби повернути «Укрнафту» у власність держави. Саме тому на деяких телеканалах так різко критикують владу. А те, як з фракції вийшов Шевченко, мене зачепило найбільше. Це ж треба було дочекатись, доки БПП домігся виділення грошей для ремонту доріг Прикарпаття, доки його фірма виграє частину тендерів – і вийти з фракції», — обурюється лідер парламентської фракції.

За словами Луценка, українська економіка потребує кардинальних змін. «Учора я прилетів до Івано-Франківська. Такого аеропорту я давно не бачив. Монополізм знищив конкуренцію», — зазначив Юрій Луценко. І анонсував: уже з 1 вересня 2016 року Івано-Франківськ буде сполучений з Києвом швидкісними поїздами типу «Хюндай» і це буде «край цьому нещасному літачку».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!