З 1 травня у Калуші зростуть тарифи на послуги з надання торгових місць на муніципальному ринку

Днями відповідне рішення затвердив виконавчий комітет Калуської міської ради. Востаннє тарифи на торгові місця на муніципальному ринку переглядали в травні минулого року.

Як зазначив, презентуючи нові, тарифи начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, з початку цього року КП «Калуський муніципальний ринок» є платником податку на додану вартість. А окрім того, було проаналізовано вартість торгових місць на інших ринках міста. І вийшло, що на муніципальному вона є найнижчою. Більше того, навіть нові, збільшені тарифи не дотягують до вже чинних розцінок на приватних ринках, інформують “Вікна”.

Як пояснила заступник міського голови Руслана Вайда, головна функція ринку полягає не у тому, щоб заробити якомога більше коштів, а насамперед у тому, щоб дати людям можливість реалізувати сільськогосподарську продукцію та очистити місто від стихійної торгівлі.

Отож, якщо зараз за місце для торгівлі з автомобіля площею 15 кв. метрів треба заплатити 83 гривні, то з 1 травня – 100 гривень на день. Відповідно плата за місце для торгівлі з автомобіля площею 20 кв. метрів зросте з 110 до 135 гривень на день.

Плата за місце для торгівлі сільськогосподарською продукцією, згідно з рішенням виконкому збільшиться з 3 до 4 гривень.  За оренду павільйонів та кіосків на муніципальному ринку з 1 травня треба буде платити 6 гривень 60 коп. за 1 кв. метр на день (було 5 гривень 50 коп.). Так само зросте і плата за 1 кв. метр місця для торгівлі товарами, зокрема і такими, що були у вжитку – з 5 гривень 50 коп. до 6 гривень 60 коп. на день.

Для пенсіонерів, які продають власні товари, що були у вжитку, на вул. Драгоманова плата за 1 кв. місця для торгівлі залишається незмінною – 2 гривні на день.

Під час засідання виконкому зауваження викликали тарифи на оренду павільйонів. Зокрема, йшлося про те, що вони могли бути і вищими. Зокрема, на інших ринках міста оренда павільйонів обходиться від 7 гривень за 1 кв. метр на день (є і 15 гривень). У підсумку виконавчий комітет дав доручення управлінню економічного розвитку міста вивчити це питання.

Нагадаємо, минулого місяця виконком підвищив тарифи на послуги автостоянок комунального підприємства «Калуський муніципальний ринок». Вони вступили в дію з 1 квітня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!