З дотриманням санітарних вимог: у Франківську поховали жінку, яка померла від коронавірусу

Сьогодні, 21 березня, о 16:00 міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків знову розповів про стан справ у місті під час карантину. 

Мер розповів, що сьогодні поховали 56-літню жінку, яка була хвора на коронавірус, з дотриманням усіх санітарних вимог на окремій ділянці міського кладовища у селі Чукалівка. 

“Ми дотрималися всіх санітарних вимог”, – каже Руслан Марцінків. 

Також мер зазначив, що буде пропонувати правоохоронним органам та облдержадміністрації, встановити на в’їзді до міста пости для скринінгу. 

Нагадаємо, що 19 березня Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка нещодавно померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка приїхала з Франції. Пацієнтка звернулася до сімейного лікаря зі скаргою на дещо підвищену температуру тіла. 

Водночас Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

В Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!