З початку карантину майже 200 прикарпатців звернулися у поліцію через домашнє насильство

З початку року до поліції Прикарпаття надійшло майже 900 повідомлень про факти вчинення домашнього насильства.

За період карантину, з 17 березня по 8 квітня, до правоохоронців надійшло 181 звернення про вчинення домашнього насильства, пише пресслужба ГУ НП в Івано-Франківській області.

Поліцейські територіальних підрозділів поліції області склали 158 адміністративних матеріалів, які передбачені ст. 173-2 КУпАП та винесли 92 термінових заборонних приписа стосовно кривдників.

З метою постійного контролю та превенції правопорушень, пов’язаних із насильством в сім’ях, поліцейські Івано-Франківщини продовжують працювати в посиленому режимі та оперативно реагувати на всі прояви насильства.

На виклики виїжджають спеціальні мобільні групи та інші підрозділи обласної поліції. Також правоохоронці щоденно аналізують заяви й повідомлення, пов’язані з домашнім насильством, аби вчасно надати допомогу людям. Вони проводять і превентивну роботу з кривдниками, які перебувають на профілактичному обліку, щоб запобігати повторному вчиненню правопорушень.

За три місяці цього року до поліції надійшло 846 звернення від громадян про факти вчинення відносно них домашнього насильства. Більшість цих повідомлень подані жінками – 729, чоловіками – 101 та неповнолітніми – 16.

До адміністративної відповідальності притягнули 817 правопорушників, на превентивний облік поставили 596 кривдників.

З початку року працівники поліції винесли 470 термінових заборонних приписів особам, які вчиняють домашнє насильство, з них 426 – чоловікам, 44 – жінкам.

Підрозділи поліції розслідували 20 кримінальних проваджень за правопорушення за ст. 126 -1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство).

Нагадаємо: У Франківську троє осіб продавали наркотики через Інтернет – їх затримали

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!