В інфекційній лікарні Прикарпаття є понад 80 людей з підозрою на COVID-19

Сьогодні, 27 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про справи в місті під час карантину станом на 9:00.

За його словами, тенденція збільшується. Мовляв, ми можемо говорити про другу, найстрашнішу, хвилю епідемії. Наразі в Івано-Франківські обласній інфекційній лікарні перебуває 84 пацієнти, з них 33 – франківці та 4 – жителі приміських сіл.

“За вчора в Центральну міську клінічну лікарню поступила 21 людина з пневмоніями. Їх перевіряють на коронавірус”, – каже Марцінків.

За його словами, у ЦМКЛ людям вже роблять експрес-тести. З 12 перевірених осіб у шести випадках тести показали позитивний результат. У лікарні на Матейки позитивний результат показало чотири тести. Аналізи цих людей передали на перевірку в лабораторії.

За словами Марцінків, наразі у ЦМКЛ загалом є 63 осіб з пневмоніями, а на Матейки – 22.

“Це достатньо важка ситуація”, – наголосив мер.

Нагадаємо, що вчора на Прикарпатті виявили 8 випадків зараження коронавірусом. COVID-19 підтвердили у жительки міста Надвірна, яка нещодавно померла.

25 березня на Франківщині підтвердили 11 випадків коронавірусної хвороби. З них: чотири зафіксовано в Івано-Франківську, три – у Тисменицькому районі, ще по одному – у Надвірнянському, Снятинському, Калуському та Косівському районах. Був і один летальний. Аналізи підтвердили діагноз COVID-19 у померлої жінки з села Чукалівка.

19 березня в Івано-Франківську виявили першу хвору на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом підтвердили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

Після цього в Івано-Франківську виявили ще трьох хворих на COVID-19. Всі вони контактували із франківкою, що померла.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!