За добу в тенета телефонних шахраїв потрапило двоє жителів Прикарпаття

Довірливі люди віддали гроші шахраям за «допомогу» у звільненні родичів від відповідальності за буцімтовчинену ДТП на Прикрапатті.

Перше повідомлення до Івано-Франківського відділу поліції надійшло від 53-річної місцевої жительки. Заявниця повідомила, що до неї зателефонувалиневідомі і шахрайськими методами заволоділи її коштами в сумі 8200гривень.

Зловмисники представились працівниками поліції та повідомили, що її синскоїв аварію, а для того, щоб він міг уникнули кримінальної відповідальностіслід якнайшвидше відшкодувати завдані збитки потерпілим, перерахувавшигрошові кошти. Жінка, не переконавшись, де на той час знаходився її родич,переказала названу зловмисниками суму на банківський рахунок. Після того, як зрозуміла, що потрапила в халепу, негайно звернулась до місцевихправоохоронців, повідомляє ГУ НП в Івано-Франківській області.

Аналогічне повідомлення надійшло цього ж вечора від 65-річної жителькиміста. Так, як і в попередньому випадку, зловмисники назвалисьправоохоронцями, та повідомили, що син жінки потрапив у ДТП та необхідноякомога швидше заплатити за лікування постраждалої 6000 гривень.Перебуваючи в шоковому стані, жінка виконала усі умови шахраїв, а згодомвиявилося, що син увесь цей час відпочивав удома.

Наразі за цими фактами розпочаті кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

20130708120721

 

Нагадаємо, Вбивцю молодого прикарпатця засуджено до 12 років ув’язнення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!