За літо оздоровились понад 750 юних франківців пільгових категорій

В Івано-Франківську розповіли про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей влітку.

Сьогодні, 23 вересня, під час оперативної наради у міського голови Руслана Марцінківа директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко розповів, що цьогоріч місто виділило на оздоровлення дітей 1200000 гривень. Загалом цих коштів вистачило на 171 путівку.

Зокрема, від департаменту культури оздоровили 34 дитини пільгових категорій, від департаментів соцполітики та освіти та науки по 35 дітей.

«Цьогоріч загалом оздоровили 788 дітей пільгових категорій», – сказав Матешко.

Також він додав, що цього року вартість путівок зросла і треба на це звертати увагу наступного року. Проте мер наголосив, що апетити треба зменшувати на 30%.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук додав, що з 27 травня до 10 червня 825 школярів відпочивали у п’яти пришкільних літніх відпочинкових таборах. Також 1386 школярів мали змогу відпочити у 14-ти мовних школах (НВК «Школа-гімназія №3», СШ №1, 5, 11, ЗШ №7, 10, 16, 17, 19, 21, 24, 25, ЗШЛ №23 та Католицька ЗШ). Діти вдосконалювали свої знання з англійської, німецької, польської та вперше з китайської мови.

У «Лімниці» впродовж чотирьох змін відпочили 473 дитини. 262 вихованці ліцею імені Романа Шухевича оздоровились у виїзному таборі на базі туристичного комплексу «Вуйко» у м. Яремче, а 185 вихованців ДЮСШ №2 були у трьох виїзних таборах. Крім того, за межами України влітку відпочило 204 учні.

Зокрема, 6 школярів, батьки яких загинули в АТО, були у португальському місті Брага. Із 26 червня до 5 липня 20 дітей ЗЗСО на запрошення відпочивали у Бескидах поблизу м. Бєльско-Бєла. Також учні ЗШ №3 відпочивали у м. Закопане, гімназисти УГ №1 були в м. Несебер (Болгарія), вихованці колективу «Тайстра» НВК «Школа-гімназія №3» відпочивали у м. Кітен (Болгарія), де взяли участь у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі “SUMMER STAR”.

Нагадаємо, дітям із малозабезпечених сімей пропонують безкоштовну участь у курсі з англійської мови.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!