За пів року в області зменшилася кількість кримінальних правопорушень на 9%

Сьогодні, 7 серпня, в прокуратурі Івано-Франківської області розповіли про результати діяльності органів прокуратури в першому півріччі 2019 року.

Як розповів прокурор Івано-Франківської області Олександр Стратюк, рівень кримінальних правопорушень є одним із найнижчих серед регіонів та майже вдвічі нижчим, ніж загалом у державі.

По області загалом впродовж першого півріччя обліковано 4 355 кримінальних правопорушень. Це на 9% менше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Варто зазначити, що зменшилася кількість тяжких кримінальних правопорушень. На чверть менше вчинено злочинів проти власності, зокрема крадіжок. Крім того, зареєстрували 5 розбійних нападів.

Покращився стан викриття кримінальних правопорушень, пов’язаних з хабарництвом. Прокуратура посилила роботу щодо виявлення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів.

За пів року було розкрито 1 660 кримінальних правопорушень, що становить 46%. До суду було скеровано 55 обвинувальних актів щодо вчинення корупційних злочинів. Майже половина з них – за фактами хабарництва. Наразі на розгляді у судах області перебуває більше ста кримінальних проваджень про корупційні правопорушення.

Читайте також: Прокуратура повернула державі Долинський солевиварювальний комбінат

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!