За рік зарплата прикарпатців зросла на 13%

У січні-березні 2020 року на Прикарпатті розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій становив 9129 гривень.

Це на 13,5% більше, ніж у відповідному періоді 2019 року. Про це інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Середньооблікова кількість штатних працівників прикарпатських підприємств, установ, організацій у березні цього року становила 186,6 тисяч осіб.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, на виробництві електричного устатковання, гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, хімічних речовин і хімічної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 49,4% – у 1,6 раза.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксували у будівництві та на виробництві комп’ютерів, електронної та оптичної продукції (не перевищували 67,2% середнього показника по області).

Нагадаємо, у травні підвищені пенсії отримають 8,4 мільйона пенсіонерів.  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!