За січень з прикарпатців стягнули майже 5 мільйонів гривень аліментів

Сьогодні, 12 лютого, в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулася прес-конференція щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби Івано-Франківської області за січень 2019 року.

Підсумовуючи показники роботи варто наголосити, що в органах виконавчої служби протягом січня 2019 року внаслідок вжитих заходів завершили 1 478 виконавчих проваджень на загальну суму більше 59 млн. грн. Фактично виконали 1132 виконавчих документів на суму 4 469 041 грн, з них до держбюджету України стягнули 1 439 668 грн. 627 218 грн виконавчого збору.

36 боржників направили на суспільно-корисні роботи до сільських рад районів. На даний час на виконанні перебуває 9870 виконавчих документів про стягнення аліментів. Протягом січня з прикарпатців стягнуто 4 987 229 грн. аліментів на користь 4036 дітей.

«Станом на 31 січня винесено 359 постанов про накладення штрафу. Штраф, який накладається за несплату аліментів також перераховується на користь особи, яка виховує малолітню дитину. Мобільними групами проведено 13 рейдів по злісних неплатників аліментів», – зазначив Станіщук.

Окрім цього, відбулося підписання Меморандумів про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області та Івано-Франківським обласним центром зайнятості та Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

«Ці меморандуми створені для більш ефективної боротьби по несплаті аліментів»,- розповів Микола Станіщук.

Заступник начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Роман Смага розповів, що вони отримують інформацію від інших органів про незадекларованих осіб, тобто людей, які оформлені неофіційно, перевіряють інформацію та інспектують саме місце роботи.

Нагадаємо, Аліменти і борги: за рік з прикарпатців стягнули понад 60 мільйонів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!