Заборонити жебраків, поставити дідуха

На сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська з’явилася пропозиція заборонити у місті жебрацтво, яке “покривають правоохоронні органи”. Звернення набрало 38 підписів.

А також є пропозиція замість новорічної ялинки на Вічевому майдані встановити дідуха. Під петицією підписалася поки що одна особа.

Нагадаємо, що петиція про зміну ціни проїзду в Івано-Франківську з чотирьох гривень на три набрала 250 підписів. А також під петицією про облаштування зеленої зони на Тринітарській площі замість ринку підписалося 250 осіб.

Зазначимо, що створення та розгляд е-петицій регулюється положенням про електронні петиції, яке затверджене рішенням Івано-Франківської міської ради від 29.10.2015 р. №1856-58 і набрало чинності 05.11.2015 року (http://www.namvk.if.ua/dt/26264).

Е-петицію можна розмістити на порталі електронних петицій до влади Івано-Франківська за посиланням http://petition.mvk.if.ua з врахуванням таких особливостей:

1) петиція – це колективне електронне звернення. Тобто одна особа ініціює, інші підтримують. Для створення е-петиції слід зареєструватися на порталі, заповнивши форму, зазначивши ПІП та адресу електронної пошти. Адреса на сайті не відображатиметься, на електронну пошту особа отримуватиме повідомлення про зміни петиції. Після реєстрації на вказану адресу надійде інформація про обліковий запис;

2) петиції повинні стосуватися повноважень та компетенції Івано-Франківської міської ради;

3) голосувати можуть лише зареєстровані громадяни.

Розгляду підлягає петиція, яка набрала 250 або більше голосів менше ніж за 90 днів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!