Закупівельний форум, присвячений нововведенням у системі Prozorro

18 лютого підприємцям та бізнес-спільноті Франківська представлять останні нововведення у системі “Прозорро” та сфері публічних закупівель.

18 лютого державне підприємство “Прозорро” проводить Закупівельний форум, присвячений нововведенням у системі Prozorro та сфері публічних закупівель.

Директор Василь Задворний презентує нові модулі та функціонал системи Prozorro/ Крім того, мова піде про те, як перемагати в закупівлях у відповідності до нових норм законодавства. Також підприємцям розкажуть про нові ніші на ринку публічних закупівель для розширення бізнесу. На заході будуть розбиратися проблемні питання, які хвилюють представників бізнесу Івано-Франківська. Приклади проблемних ситуацій будь-який учасник може описати в електронній формі https://tinyurl.com/tpfa29k

Також будуть обговорюватись наступні теми:

– Які товарні ніші та можливості для бізнесу відкрив за останні місяці перший державний інтернет-магазин для публічних закупівель Prozorro Market?

– За які порушення штрафує Антимонопольний комітет, а за які перевіряє закупівлю Держаудитслужба? Огляд практичних кейсів.

– Нове в законодавстві про закупівлі: життєвий цикл, аномально низька ціна, ринкові консультації, “чорний список” постачальників.

– Посилення відповідальності для Замовників. Нове законодавство – на захисті прав постачальників

– Зростання на мільярд або чому очікується вибуховий розширення ринку допорогових процедур?

– Спрощена закупівля або як працюватимуть допорогові закупівлі по-новому?

– Практикум з оскарження закупівель або чому вигідно відстоювати свої права в закупівлях?

Форум відбудеться 18 лютого о 10:00 у конференц-залі на третьому поверсі Промприлад.Реновація по вул. Академіка Сахарова, 23, Івано-Франківськ.

Вхід безкоштовний. Всі бажаючі зможуть потрапити на зустріч і задати питання про майбутнє сфери публічних закупівель  директору “Прозорро” Василю Задворному. представникам торгівельних майданчиків, юристам-практикам та виступаючим експертам. Для цього потрібно пройти коротку онлайн-реєстрацію https://tinyurl.com/tpfa29k

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!