Замість ліквідації: Коломийську інфекційну лікарню реформують

Сьогодні, 23 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада т.в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з приводу ситуації з коронавірусом.

Мова йшла про ситуацію з захворюваністю на коронавірус та про карантинні заходи, які вживаються на Івано-Франківщині.

“У нашу область зараз прибуло багато людей з-за кордону. Треба, щоб всі люди зрозуміли свою відповідальність перед іншими, вжили заходів для самоізоляції та недопущення зараження коронавірусом”, – сказав Федорів.

Він також додав, що зараз область отримає першу партію експрестестів і засобів індивідуального захисту. За словами Федоріва, це не повний список потреб Прикарпаття, але обладнання буде надходити.

“Я також говорив з міською владою Коломиї. Ми дійшли згоди, що Коломийська інфекційна лікарня буде збережена, а не ліквідована. Її перетворять у комунальне некомерційне підприємство. Зараз це на часі”, – сказав Федорів.

Цю інформацію підтвердив і сам Слюзар.

“Хочу звернутись до вас напряму, дорога громадо. Інфекційну лікарню в Коломиї ніхто не ліквідовує, просто вона стає підрозділом обласної інфекційної. Зміна форма власності, проста паперова формальність. Міська рада і до того не керувала цим закладом, ним опікувалась Обласна адміністрація. Інфекційна лікарня і надалі працюватиме, як роки до цього”, – пише мер Коломиї.

В Україні підходить до завершення медична реформа. З 1 квітня лікарні зможуть отримувати гроші лише напряму від Національної служби здоров’я. Але готові до такої новації не всі заклади. Низку лікарень на Прикарпатті взагалі можуть закрити. Де ж надалі лікуватимуться прикарпатці?

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!