“Запал волонтерів трохи зменшується”, – Марцінків про довіз медиків

Сьогодні, 28 березня, о 16:00 міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків знову розповів про стан справ у місті під час карантину.

Згадав мер про ситуацію з довозом медиків на робочі місця.

Запал волонтерів трохи зменшується, адже не можна щоб волонтери завжди довозили. Зараз є чіткий механізм, якого можуть дотримуватися й обласні заклади“, – зауважує Марцінків. 

Додає, що потрібно вміти розмежовувати – міські заклади підпорядковуються міській владі, це Центральна міська клінічна лікарня, лікарня на Матейки, Перинатальний центр та Дитяча міська лікарня.  

Зараз є обласні заклади на які надходять скарги щодо довозу. Керівник може організувати довіз. Тому звертаюся до обласної державної адміністрації та обласної ради, щоб вирішити це питання“, – зазначає мер. 

Каже, що статистика хворих зростає, але за сьогодні немає летальних випадків.  26 людей є інфікованими, з них дев’ять це франківці, а двоє жителі Чукалівки. Зробили 50 експрес тестів, з них 13 позитивних. Також серед хворих є двоє медичних працівників.

Станом на 10:00 28 березня  в Україні зафіксували 311 хворих на коронавірус.

Нагадаємо, що вчора, 27 березня, на Прикарпатті виявили 8 випадків зараження коронавірусом. COVID-19 підтвердили у жительки міста Надвірна, яка нещодавно померла. Згодом стало відомо, в яких районах Прикарпаття зафіксували нові випадки коронавірусу.

19 березня в Івано-Франківську виявили першу хвору на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом підтвердили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції. 

Після цього в Івано-Франківську виявили ще трьох хворих на COVID-19. Всі вони контактували із франківкою, що померла.

До слова, уряд продовжив карантин в Україні до 24 квітня.   Через поширення коронавірусу уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області.

Крім того, в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС. А ще з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!