Завдання служити і захищати: Новий очільник прикарпатської поліції розповів, від чого отримує адреналін

Сьогодні, 19 червня, в Івано-Франківську провели зустріч з новим очільником прикарпатської поліції Володимиром Голубошом.

Нагадаємо, 9 червня нового керівника ГУ НП в області представили офіційно.

«Рівно 20 років тому я поїхав звідси і отримав путівку в трудове життя, починав службу з дільничих інспекторів, довго працював у карному розшуку. Згодом працював  у Черкасах, Рівному та Хмельницькому», – розповів Володимир Голубош.

Володомир Голубош зазначив, що його завдання – служити і захищати, наскільки б це пафосно не звучало. Тому хоче покращити рівень поліції, ставлення мешканців до неї і зробити так, щоб жителі міста були у безпеці.

Новому очільнику прикарпатської поліції – 40 років. Шість років тому він отримав звання полковника. Щодо підвищення жартує, що всьому свій час і генералам важко шукати роботу.

Також він додав, що наразі займається організацією роботи поліції, проблемами криміногенної ситуації та громадської безпеки. Всі проблеми ще не вивчив, тому ознайомлюється з ситуацією.

Крім того він зауважив, що  заступників з інших міст запрошувати на роботу в Івано-Франківськ не планує. Каже, що таким не страждає і вважає, що кожна людина повинна відповідати за себе і організовувати роботу там, де вона перебуває.

“Основна моя робота – це були резонансні злочини. Це щоденна робота і можу сказати лише, що якщо людина отримує адреналін від стрибків з парашутом, то я його отримую, розкриваючи важкий злочин», – підкреслив керівник.

Він наголосив, що в Івано-Франківську, як і в інших містах є злочинні угрупування.

«Люди, які називають себе бандитами, забувають, що мусять бути у місцях позбавлення волі. З часом вони там і будуть», – запевняє Голубош.

Володимир Голубош зазначив, що його дружина не працює та не має відношення до правоохоронних органів. За станом  здоров‘я вона доглядає за молодшою дочкою, якій чотири рочки. Старшій дочці уже 17 років. Тож сім’я знаходиться зараз за 300 км від Івано-Франківська.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!