Збірку “Вітражі” презентував місцевий жіночий клуб “Натхнення”

Жіночий творчий  клуб “Натхнення” 29 травня у “Першій сімейній ресторації Мулярових” пустив у світ уже четверту поетичну збірку. Це своєрідний підсумок роботи за рік. Назва “Вітражі”  не випадкова, адже творчість жінок клубу – отой особливий неповторний вітраж, кожна частинка якого цілком різниться малюнком, кольором, формою, але від цього велике загальне полотно стає ще красивішим та надихаючим.

У збірці 14 авторів. Представлена як поезія, так і проза. Того вечора авторки ділилися своєю лірикою, філософськими текстами, гумористичними. Адже у кожній з жінок нескінченність звуків, форм та лабіринтів.

Завітала на вечір і вже знана поетка Власта Власенко, котра поділилася своїми творами, побажала “Натхненню” подальшого розкриття та розвитку. А літературний критик Євген Баран, розчулений віршем-посвятою для нього, відмітив, що чимало текстів вартують друку та виходу до ширшого кола читачів.

“Завдання “Натхнення” – дати можливість жінці достукатися до себе через Слово, побачити, а яка вона там, десь глибоко всередині. Дати оте неймовірне відчуття радості від творчості та крила для польоту” – поділилася засновниця та керівниця клубу Ольга Андріяшко.

Нагадаємо, «Осінній кави аромат і екстрачорний шоколад»: молода прикарпатська поетка презентувала свою першу збірку віршів 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!