Збірна команда рятувальників Прикарпаття увійшла до п’ятірки найкращих на Заході України

Упродовж 2 та 3 березня у Чернівцях на базі спортивного комплексу Управління ДСНС України у Чернівецькій області проводився перший етап (зональний) Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях серед чоловіків.

Його учасниками стали команди Волинської, Рівненської, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей, а також команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Таким чином участь в змаганнях взяли дев’ять команд та понад 40 спортсменів, повідомляє Управління ДСНС в Івано-Франківській області.

IMG_1295

(Фото ілюстративне)

У програмі змагань було передбачено змагання учасників у двох етапах: підйом на четвертий поверх навчальної вежі зі штурмовою драбиною та подолання 100-метрової смуги з перешкодами. В обох етапах учасники показали високі професійні навички.

За підсумками змагань визначили п’ять найсильніших команд, які приймуть участь у зимовому Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у закритих приміщеннях, який відбудеться з 28 березня по 2 квітня у Миколаєві.

Івано-Франківська збірна у складі п’ятьох спортсменів-прикладників увійшла до п’ятірки кращих, зайнявши четверте загальнокомандне місце. Отже, Павло Петрук, Сергій Литвиненко, Володимир Апостолюк, Сергій Грузін та Василь Ткачук представлятимуть Прикарпаття на зимовому Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту у закритих приміщеннях.

Слід також підкреслити, що майстер спорту з пожежно-прикладного спорту Сергій Литвиненко став Чемпіоном Західного регіону, подолавши стометрову смугу із перешкодами за 16, 33 секунди.

Нагадаємо, що коломийські рятувальники провели для студентів навчання на зимовому озері.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!