• 12 пісень незламної України: оголосили переможців премії YUNA-2023

  • 12 церемонія нагородження премії YUNA-2023 відбулась під час війни. Оголосили 12 пісень-переможців: від треків “Океану Ельзи” до Макса Барських.

    18 квітня відбулось оголошення переможців Національної музичної премії YUNA у цьому році. Нагороди отримали 12 пісень воєнного часу, пише “24 Канал”.

    Організатори YUNA вирішили цього року адаптувати премію до сучасних реалій воєнного часу. Тому у 2023 році немає звичних номінацій – тільки одне гасло “Пісні незламної України”.

    Переможців обирали зі списку топ-100 нових пісень, найбільш ротованих на всеукраїнських радіостанціях за період 24 лютого – 31 грудня 2022 року.

    Переможці YUNA-2023:

    • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – 24/02
    • “Антитіла” та Ed Sheeran – 2step
    • “Океан Ельзи” – “Місто Марії”
    • SHUMEI – “Біля тополі”
    • KARTA SVITU – “Пес Патрон”
    • KOLA – “Біля серця”
    • Андрій Хливнюк (Бумбокс) та Pink Floyd – Hey Hey Rise Up
    • SKOFKA – “Чути гімн”
    • Макс Барських – “Буде весна”
    • Енджі Крейда – “Враже”
    • Chico & Qatoshi – “Допоможе ЗСУ”
    • Бумбокс та The Kiffness – Oy U Luzi Chervona Kalyna (Army Remix)

    Що відомо про YUNA-2023. Ведучими заходу стали Володимир Остапчук та Павло Шилько, співзасновник премії. Окрім того, переможців оголошували Мохаммад Захур і Віталій Башкатов. Спеціальною гостею оголошення стала співачка Камалія.

    До складу журі YUNA увійшли представники музичного телебачення, представники радіостанцій, музичні оглядачі та аналітики, що мають 5-річний досвід у сфері.

    З 2022 року організатори YUNA позбавили можливості отримати нагороди тих, хто підтримав російську агресію, перебуває під санкціями, а також представники країн-агресорок. До “чорного списку” додали і тих, хто не ідентифікував себе як український артист до чи після повномасштабного вторгнення.

    До теми: Які українські зірки виступлять у півфіналах та у фан-зоні “Євробачення”

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    Смерть як звичка

                   У творі Михайла Коцюбинського «Intermezzo» є рядки про те, як герой звістку про повішених заїв стиглою сливою, відчуваючи не гіркоту, а приємний смак у роті.  Неможливість відчувати хоч щось інше, бо жах висмоктав з нього всю кров, передається такою деталлю, яку люблять пхати в усі тестові завдання, присвячені

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Чи є життя за знаменитою стелою “Донецька область”?

    Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

    Волошин ТарасВолошин Тарас

    Вакцинація і Конституція

    Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює