Розкішне волосся, сповнене сили та природного блиску, — гордість будь-якої жінки. Щоби досягти такого ефекту, необхідно забезпечити правильний догляд. У статті розповімо, що робити, щоби пишатися красивим волоссям.
Миття голови за правилами
Під правильним миттям голови маємо на увазі низку спеціальних заходів.
- Враховуйте тип волосся і мийте його кілька разів на тиждень залежно від ступеня забруднення. Жирне — практично щодня. Нормальне — через день чи два. Сухе — один-два рази на тиждень.
- Для водних процедур використовуйте воду із температурою не вище ніж +37 ° C. Занадто гаряча — посилює мікроциркуляцію, стимулює роботу сальних залоз, через що локони будуть набувати неохайного вигляду швидше.
- Обов’язково підберіть правильну косметику. Бажано вибирати тріаду засобів одного бренду та лінійки: шампунь, бальзам і маску. Останню можна використовувати не щоразу, а періодично. Усі косметичні продукти мають відповідати типу волосся: для жирного, нормального, сухого, інтенсивно випадаючого, кучерявого.
Дбайливе сушіння
Оскільки більшість із нас віддає перевагу гарячому стайлінгу, тут теж потрібно знати кілька секретів. Сушити голову у вологому стані не рекомендується. Спочатку необхідно дати локонам позбутися зайвої вологи завдяки щільному махровому рушнику.
Потім слід нанести незмивний термозахисний продукт: лосьйон або молочко. І тільки після цього можна використовувати фен або праску, наприклад, Dyson.
Побутові прилади цього бренду розроблені за особливою технологією, завдяки чому здійснюють безперервний контроль за нагріванням, а не швидкістю підвищення температури. Температурні показники змінюються залежно від зовнішніх чинників.
Регулярне відвідування майстра перукаря
Навіть якщо ви — власниця довгого волосся, не забувайте про те, що кінчики мають властивість сіктися. Тому їх потрібно регулярно прибирати. Хоча б один раз на 30-45 днів відвідуйте свого майстра. Він зніме пошкоджені кінчики, завдяки чому надасть пасмам доглянутого вигляду.
Обов’язковий захист від ультрафіолету
Влітку та в періоди високої сонячної активності необхідно захищати волосся від негативного впливу сонця. На пляжі — заплітати його в коси або збирати в пучки, зверху покривати косинкою чи панамою. По-перше, такий прийом захищає колір від вигоряння. По-друге — запобігає розшаруванню кутикули.
Не забувайте про додатковий догляд
Якщо волосся потребує живлення або зволоження, крім звичних засобів для догляду використовуйте сироватки на основі гідролізованого еластину або колагену, гіалуронової кислоти, пептидів, олій, рослинних екстрактів. Вони забезпечують еластичність та блиск.
Також можна подбати про красу локонів зсередини. Включайте в раціон морську рибу, багату на ненасичені жирні кислоти, лляну та оливкову олію, більше зелені та свіжих фруктів.
Реклама