• 5 українських мінісеріалів, які можна подивитись за вихідні

  • Український кінематограф часто залишається недооціненим, особливо у світі українських серіалів.

    Творчість наших режисерів – це історії про щиру любов. Вони розповідають про правдиві історичні події та демонструють прекрасні краєвиди нашої країни, передає “24 Канал”.

    Найкращі українські мінісеріали

    “І будуть люди”

    Серіал, що складається з 12 епізодів, створений на основі роману Анатолія Дімарова і розповідає про важливі події минулого століття. Кожен епізод присвячений окремому персонажу, який відображає життя українського села на початку 1900-х років.

    Головні герої переживають ключові історичні події того часу: Першу світову війну, революцію, поразку УНР та прихід більшовиків до влади. Але разом з тим, звичайно, кохання.

    “Сага”

    У серіалі висвітлені найважливіші етапи української історії XX століття через призму повсякденного життя родини Козаків. Герої пройдуть через трагедії війн, революцій, Голодомору, сталінських репресій, окупації Києва у 1941 році, подій Чорнобиля, розпаду СРСР, проголошення Незалежності та Євромайдану. Однак Козаки стикаються не лише з історичними подіями, але й з випробуваннями почуттів, показуючи водночас вірність своїй країні та родині.

    “Кава з кардамоном”

    Це драматична історія забороненого кохання між українкою та польським шляхтичем, що розгортається у Львові XIX століття, в епоху “Весни народів”. Серіал створений за мотивами роману львівської письменниці Наталії Гурницької “Мелодія кави в тональності кардамону”.

    У цьому серіалі розкажуть про стосунки молодої дівчини, дочки священника, яка вирішила подружитися з набагато старшим вже одруженим шляхтичем. Їхні відносини, які стали несподіваним вчинком для XIX століття, стали об’єктом глобального обговорення, і головні герої стикаються з гострим осудом суспільства.

    “Століття Якова”

    Простому українському селянинові, основному герою цієї тривалої подорожі життям, довелося в перебігу свого довгого віку пережити різне – і добре, про яке можна лише мріяти, і те, чого б навіть ворогові не побажаєш.

    Ця надзвичайно романтична драма кохання Якова, сільського парубка, розпочалася ще під час польського владарювання на Заході України та простяглася через усі часи до наших днів. Вона взята з реальних подій та правдивої історії.

    “Спіймати Кайдаша”

    Український телесеріал у 12 серіях, створений за мотивами повісті Івана Нечуя-Левицького “Кайдашева сім’я”, охоплює період від 2005 до 2014 року, протягом десятиліття в епоху незалежності України.

    Його сюжет надає нового дихання традиційній історії, оскільки сценаристка та продюсерка Наталка Ворожбит вирішила перенести дію в сучасний час і додати нові сюжетні лінії. Основний зміст серіалу крутиться навколо вічної проблеми взаємодії між батьками та дітьми.

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    У ЗАТІНКУ КОЛЬОРІВ

                Коли ви востаннє дивилися на небо? А на землю? А на гори? А так, щоб усе це бачити одночасно?             Іноді думаю, що нам дуже пощастило, що у нас є мистецтво, яке може легко спинити прекрасну мить і дати можливість споглядати водночас небо та землю, торкатися одночасно весни та літа, мандрувати поміж засніженими горами

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: Тонка межа. Про що важко слухати та говорити дружині, чий чоловік воює

    Я намагаюся інколи відволікатися від новин та подій на фронті, щоб не з’їхати з глузду. Але чим далі триває це пекло, тим коротшим стає період абстрагування від фронту. Війна вже не просто стала частиною життя. Вона вросла в кожну клітину тіла. Мого. Його. Тепер вона з нами назавжди. Потрібні лише для фронту? Коли Вова приїжджає

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного