Сьогодні, 4 березня, в ресторані UrbanSpace100 відбувся “Вечір рекламних вражень” з Юрієм Трухимовичем.
На зустрічі йшлося про основні принципи реклами, аналізуючи запропоновані відеоролики з реклами. Тренер запропонував переглянути кілька роликів відомих брендів та проаналізувати їх на предмет включеності у соціум, адекватності, соціальної відповідальності.
Поміж переглядом реклами йшлося також про те, як сформувалося у людей ставлення до реклами. За твердженням тренера, великою мірою свого часу багато людей виїхали у США саме через те, що на це були спрямовані зусилля рекламної індустрії.
Реклама на різдвяну тематику. Таких було кілька – з акцентом на сімейні цінності до іронії та навіть десакралізації свята, в основі якого народження Христа.
«Розширюємо аудиторію, але втрачаємо свою ідентичність. Про це треба пильнувати», – акцентував Трухимович.
«Зверніть увагу, тут розповідь не про годування, а про співжиття з цуценям, – аналізує Трухимович. – Прошиті месиджі – візьми тварину з притулку, стався як до рівного, прибери за собакою і годуй його сухим кормом. Якщо він щось зіпсував – будь лояльним.
«Співчуття і розуміння людей – це і є справжнім спілкуванням, – акцентував Трух мович. – Це і є відповідальність бізнесу. Це імідж. Це те, що не помацаєш руками, але точно принесе прибутки згодом. Опускання репутації в медіа – це звична справа для нас. Але над цим треба працювати».
Також аналізували чотири канали комунікації, і що громадським організаціям чи іншим структурам з метою популяризації свого продукту варто робити мультимедійні релізи про свою діяльність, додаючи фото і відео. «Наповнюйте соціальним концептом», – наголошує лектор.
Наприкінці “Вечора вражень” Юрій Трухимович підсумував словами засновника корпорації “FORD”, що: “Реклама- двигун торгівлі”.
“Піар- це те, що дає “машині” рухатися”, – додав маркетолог.
З поміж всього Трухимович виділив, що робота зі своєю репутацію має бути і над цим слід працювати.
“На Заході вибудований цей фундамент, але він дає тріщини через демократизацію суспільства. Не соромтеся по себе говорити. Зайва скромність не доводить ні до чого. Якщо не ви розповісте про себе, то це зроблять за вас інші, але швидше за все не так, як вам би цього хотілося”, – закінчив Юрій.