«Народні депутати Олександр Шевченко і Юрій Соловей публічно полаялися у мережі через ремонт доріг. Суперечка між нардепами спалахнула з приводу будівництва доріг на Косівщині. Юрій Соловей… порекомендував Шевченку розмежувати депутатську та бізнесову роботу.
«Юра! Ти нічого не зрозумів. Тому програєш. Ніколи нічого ти не досягнеш в житті, крім базікання… Випадковий ти персонаж в політиці. І користі жодної не приніс і не приносиш. А щодо суміщення, то ти є просто дрібний хабарник, який нічого не вміє і не хоче нічому вчитись… Вже врешті нехай хтось щось будує альтернативне «Буковелю». А то такі, як ти, бовдури на тому популізмі кар’єру роблять…” – не стримався Шевченко».
(http://kurs.if.ua, 2 березня 2016 року)
У рік 7 524 [2016]. Порозбрідалися того року з города стольного по округах [своїх] виборчих воєводи партійні, князі мажоритарні та бояри різнофракційні, аки [таракани] по кухні тьмутараканській, на канікули парламентські та, [безділлям] законотворчим страждаючи, до ефірів [телевізійних] возносилися, у поля електоральні виходили та сільських голів, аки баб половецьких, [децентралізацією] охмуряли, стрічки червлені в садках дитячих сміливо розсікали мечем своїм [піарним], аки обіцянки передвиборні, та гострим, аки слово [фейсбучне], а ще ж байками дорожніми годували гуцулів, аки [соловейків] до короваїв ласих.
Та були ж серед мужів осих луччих двійко вельми [різних] та неподібних один на одного, аки шоколадні палички [твікс]. Один же з них звався воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш Великий Будун Доріг, що на [горі високій] сидів, аки рак-недурак, і мислив, що б то з бюджету [свиснути], а другий же був воєвода гуцульський і трішки снятинський Юрчик Довголапий Будун Доріг [Два], що під горою біля озера городського сидів, аки [розбійник] під мостом Калиновим на ріці Смородині, та гадав, що б то з бюджету свиснути [по-солов’їному].
Один з них туристів приймав у хоромах [буковельських], поїв та годував та ще й на лижах їх катав, а інший – туристів приймав у хоромах [парк-готельних], поїв, годував і теж хотів би їх на лижі поставити, а буковель гірськолижний – [раком]. Один у похід виборчий ішов з полками [припорошеними] та на манівці зійшов, укропом порослі, а другий пішов у похід виборчий припорошеними полками зі штандартом [президентським] в руках та барабаном піонерським на шиї, аки [ударник] правдивий. Один – дороги будував і мільйони освоював, а другий теж дороги будувати [хотів] і мільйони освоювати.
Та паче всього характерами своїми [відрізнялися] обидва мужі сі славні та неподібні. Бо ж був один з них тямущий, понятійний та шарящий [мудрагель], переможець успішний та вседосяжний, мовчун [по життю], а другий – телепень безпонтовий, базікало даремний, хабарник дрібний і бовдур, щоб не сказати [балбєс]. Так говорив про боярина [парк-готельного] Юрчика Александер Великий Яш, а міг же би просто, аки Підляшка в кулуарах, аперкотом [захерячити].