Поки жінка перебуває на заробітках, університет хоче виселити чоловіка з малолітніми дітьми з місця їхнього проживання.
Ще у 2004 році працівниці університету надали для тимчасового проживання кімнату у гуртожитку вишу. Потім у кімнату поселили її дочку та чоловіка. Жінка звільнилася з роботи і поїхала на заробітки в Іспанію, залишивши у гуртожитку чоловіка з неповнолітніми дітьми, і вже понад сім років перебуває за кордоном.
31 серпня 2016 року апеляційний суд міста Івано-Франківськ розглянув справу за позовом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу до сім’ї, що проживає у їхньому гуртожитку про виселення останніх.
Суд першої інстанції дійшов висновку, що у зв’язку з роботою відповідачка виїхала з постійного місця проживання на роботу в Іспанію, що підтверджується копією трудового договору. Відповідно до ч. 1 ст. 71 ЖК Української РСР при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім’ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців.
Орган, якому законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб – служба у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради також став на сторону університету і просив суд про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
Однак апеляційним суд не погодився з тим, що родина заробітчанки має бути виселена. Отже, не дивлячись на те, що ніхто з її родини, як вона сама, не працює в університеті вже довгий час, вони залишаються мешкати у гуртожитку.