Вільна боротьба. У калуських борців – три медалі чемпіонату України

• У Харкові пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок, на якому успішно виступили і вихованці калуської школи боротьби.

У змаганнях серед жінок вагової категорії до 55 кг чемпіонкою України стала майстер спорту міжнародного класу Тетяна Кіт, яка у фінальній сутичці перемогла досвідчену донеччанку, заслуженого майстра спорту Тетяну Лазарєву, – пише “Спорт Калущини”.

Також золоту медаль чемпіонату України виборов у ваговій категорії до 65 кг майстер спорту міжнародного класу Андрій Квятковський. А заслужений майстер спорту Василь Федоришин здобув «бронзу» у ваговій категорії до 61 кг, зазнавши у півфінальній сутичці поразки від майстра спорту Василя Шуптара з Львівщини з мінімальним рахунком 2:3.