Футбол. “Шахтар” програв фінал Ліги чемпіонів УЄФА у гольовий битві з “Челсі”

• У Ньоні завершився розіграш Юнацької Ліги УЄФА, в якій виступаютьли молодіжні команди клубів-учасниць ЛЧ. У вирішальному матчі зійшлися донецький “Шахтар” і лондонський “Челсі”.

Команди потішили глядачів купою голів, але на один більше забили англійці, – пише “Сегодня”.

Лондонці відкрили рахунок на сьомій хвилині, після прострілу відзначився Браун. Відігрався “Шахтар” після автоголу – простріл Арендарука замкнув Крістенсен. Однак на початку другої половини гри “гірники” знову пропустили.

Вивів вперед “Челсі” Соланке, який головою вразив ворота Кудрика. А на 55-й хвилині Браун оформив дубль – ударом в дальній кут. Гол Коваленка в компенсований час вже не встиг повернути інтригу. Перемога “Челсі” – 3:2.