Футбол. Чемпіонат області. 6 тур. Брошнів зупиняє «Оскар», ендшпіль “Ніки”, нічия “Галичини”

• У центральному матчі шостого туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу (перша ліга) брошнівські «Карпати» зуміли зупинити переможну ходу «Оскара», відігравши в другому таймі відразу два м’ячі завдяки голам Кузьміна та Лахявича. Варто додати, що чинні чемпіони з 59-ї хвилини проводили поєдинок у меншості.

Помилкою лідера скористалися коломийські «Карпати», які на виїзді без особливих проблем переграли «Нафтовик» – 3:0. Таким чином на вершині турнірної таблиці – двовладдя. Команди з Підгіря і Коломиї мають по 16 очок.

У інших матчах туру «Галичина» врятувалася у Городенці завдяки голу Гуменяка (3:3), а “Ніка” вирвала перемогу в «Гуцульщини» завдяки голам Лаврука (85 хвилина) і Комара (89). Натомість  болехівські «Карпати» не змогли вдома переграти гостей з Турки, пропустивши суперників на третє місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат області. Перша ліга. 6 тур. 10 травня (неділя)

«Карпати» (Брошнів) – «Оскар» – 2:2 (Кузьмін, 77; Ляхович, 85 – Цимбалістий, 22; 34)
    «Нафтовик» – «Карпати» (Коломия) – 0:2 (Ковальчук, 45; Федорович 46; Свірідов, 86)
    «Карпати» (Болехів) – ФК «Турка»  – 1:2 (Богаткін, 11 пен. – Кулик, 7; Дмитрук, 83)
    ФК «Калуш» – «Придністров’я» – 1:0 (Шифер, аг. 63)
    «Пробій» – «Галичина» – 3:3 (Гавриш, 45 пен.; Король, 58; Білик, 62 – Яценко, 42 пен.; Безрукий, 59; Гуменяк, 85)
    «Гуцульщина» – «Ніка-Івано-Франківськ» – 1:2 (Палій, 18 – Лаврук, 85; Комар, 89)
    «Покуття-Євромодуль» – «Дністер» – 2:1 (Гнатюк, 29; 56 – Худобяк, 22 пен.)