На дитячих майданчиках, інших місцях найбільшого скупчення дітей, батьків та молоді соціальні працівники разом із пластунами розповсюджували просвітницькі листівки, якими закликали говорити українською правильно, а також провели інформаційну кампанію з цього питання серед жителів міста.
– Особисто для мене тема чистої мови є дуже актуальною. Зазвичай, ми впевнені, що розмовляємо українською мовою, але, як з’ясувалося, під час спілкування в сім’ях, з якими працюємо, – це далеко не так, ми просто оточені суржиком. Ідею проведення такої акції ми запозичили у львів’ян, а міський голова Сергій Насалик нас підтримав та допоміг втілити ідею в життя. Вважаю, що нам усім слід почати працювати над чистотою своєї мови – говорить директор РЦСССДМ Світлана Роскош.
А за словами юної пластунки Наталі Пилипів, якщо після подібних акцій хоч п’ятірко людей позбудуться надокучливих слів у лексиконі, то це вже буде результатом. Процес цей непростий і довготривалий, вважає дівчина, але основне – це бажання і реальні інструменти, що можуть допомогти не зупинятися. У цьому випадку таким інструментом є саме такі акції.
Нагадаємо, В Івано-Франківську відкриють першу церкву для дітей