У підсумковому заліку перших в історії Європейських ігор Україна стала восьмою

• Збірна України посіла 8-е місце у загальнокомандному заліку перших в історії Європейських ігор, які проходили у столиці Азербайджану Баку, передає УНН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Наша збірна закінчила змагання маючи у своїй скарбничці 46 нагород. Українські спортсмени здобули 8 золотих, 14 срібних і 24 бронзові нагороди.

Перше місце у неофіційному заліку збірних посіла збірна Росії, спортсмени якої здобули 164 нагороди різного ґатунку: 79 золотих, 40 срібних і 45 бронзових. Друге місце у команди господарів змагань, збірної Азербайджану: загалом 56 нагород, серед яких 21 «золото», 15 срібних нагород і 20 бронзових медалей.

На третьому місці команда Великобританії: 18 золотих медалей, 10 срібних 19 бронзових і в сумі 47 нагород.

Зазначимо, до десятки найсильніших спортивних країн Європи також увійшли Німеччина, Франція, Італія, Білорусь, Нідерланди та Іспанія. Додамо, що всього нагороди історичних змагань завоювали спортсмени 42 команд.