Участь у засіданні з боку ІФНМУ взяли перший проректор університету, професор Ганна Ерстенюк, завідувач кафедри мовознавства, професор Світлана Луцак, викладачі кафедри мовознавства. На зв’язку в режимі онлайн-конференції були викладачі та науковці зі Львова, Чернівців, Києва, Запоріжжя, Вінниці, Сум тощо.
«Нашим завданням під час засідання було розглянути раніше надіслані матеріали, що стосуються укладання національного підручника з дисципліни «Українська мова як іноземна», а також визначитися з загальною концепцією і принципами укладання підручника», — розповідає професор Світлана Луцак.
«Такий підручник є надзвичайно важливим для наших студентів з інших країн, — говорить професор Ганна Ерстенюк. — Коли вони приїжджають в Україну, то часто не можуть спілкуватися українською навіть на побутовому рівні. Разом із цим найперше ми хочемо, щоб наші студенти добре почувалися в клініці, адже під час навчання їм потрібно спілкуватися з українськими пацієнтами саме українською мовою. Крім того, вони мають розуміти нашу медичну документацію, наприклад, результати аналізу крові, адже їх видають саме українською мовою. Тому в підручнику мають бути враховані всі ці елементи».
Робота над підручником продовжується. Попередньо навесні планується зустріч робочої групи вже наживо.
Читайте також: У 2017 році виші Прикарпаття підготували 11 тисяч фахівців