Вона відвідала заклади вищої, професійної та середньої освіти області. Зокрема, побувала у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, де відбулася презентація Центру інноваційних освітніх технологій вишу.
У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, керівники профільних структурних підрозділів ОДА та викладацький склад вузу.
Координатор проекту «Модернізація вищої стратегічної освіти з використання інноваційних інструментів» Любов Зінюк ознайомила присутніх із метою, завданнями та партнерами проекту.
Вона зазначила, що основною метою цього проекту є модернізація навчальних планів педагогічних закладів вищої освіти України шляхом впровадження сучасних методик викладання з використання інноваційних технологій. Першочерговими завданнями проекту є – розробка нових навчальних матеріалів з методики викладання STEM предметів – 18 нових курсів, впроваджених у програми всіх українських педагогічних ЗВО – учасників проекту, забезпечення серії тренінгів для 450 викладачів українських педагогічних навчальних закладів. Також планується створення ефективної співпраці між європейськими та українськими педагогічними ЗВО, вчителями шкіл та їх асоціаціями для посилення інтернаціоналізації, передачі знань і академічного потенціалу та створення «інноваційного класу» у кожному українському партнерському університеті.
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич висловила вдячність керівництву та викладацькому колективу університету за те, що вони активно крокують з освітньою реформою вперед, тим самим піднімаючи надання освітніх послуг в Івано-Франківській області на високий рівень. Адже саме завдання Міністерства освіти і науки України полягає в тому, щоб успіх освітньої реформи торкнувся кожної дитини.
«Ви знаєте, що у нас відбувається реформа «Нова українська школа». І один із напрямів цієї реформи – підвищення якості природничо-математичної освіти. Ми вже кілька років поспіль надаємо субвенцію для шкіл на забезпечення сучасними природничо-математичними кабінетами. Проблема полягала в тому, що молоді вчителі, які навчались в педагогічних університетах, прийшовши працювати з цим обладнанням, не знали як з ним працювати, мусили докваліфіковуватись. І тому цього року ми виділили кошти спеціально для тих університетів, які готують вчителів фізики, хімії, біології, щоб там поставити теж такі кабінети. Це означає, що вчитель впродовж навчання в університеті має можливість практикуватися в таких кабінетах і приходить до школи цілком готовий», – відзначила Лілія Гриневич.
Нагадаємо, Міністру з Прикарпаття оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення