Виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив Порядок використання коштів для організації сімейного відпочинку учасників масових акцій громадського протесту, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту та учасників бойових дій.
Порядок визначає механізм надання грошової допомоги та здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми грошової допомоги, інформують “Вікна”.
Право на грошову допомогу надається таким категоріям громадян:
-
Учасникам бойових дій та членам їх сімей: чоловіку (дружині) та дітям учасника бойових дій віком до 18 років;
-
Учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей: чоловіку (дружині) та дітям учасника масових акцій громадського протесту віком до 18 років;
-
Особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей: чоловіку (дружині) та дітям особи з інвалідністю внаслідок війни віком до 18 років;
-
Членам сімей загиблих учасників бойових дій: чоловіку (дружині), які не одружились вдруге; дітям, батькам, неповнолітнім братам, сестрам і внукам; якщо загиблий був сиротою — то його рідним братам (сестрам);
-
Членам сімей загиблих учасників масових акцій громадського протесту: чоловіку (дружині), які не одружились вдруге; дітям, батькам, неповнолітнім братам, сестрам і внукам.
Управління соціального захисту населення міської ради здійснює одноразово компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку (проживання, харчування та екскурсійне обслуговування) з розрахунку не більше 2660 грн на одну людину за весь період відпочинку, виходячи із бюджетних призначень на відповідний рік на ці цілі.
Одержувачі грошової допомоги мають право вільного вибору закладу відпочинку. У разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості послуг у обраному закладі, доплата одержувачами допомоги здійснюється за рахунок власних коштів. Оплата вартості проїзду до закладу здійснюється одержувачами допомоги самостійно.
Облік громадян, які мають право на одержання грошової допомоги для компенсації вартості послуг закладам, проводить відповідальна особа управління соціального захисту населення міської ради.
Підставою для надання грошової допомоги є письмова заява особи, яка має право на одержання такої допомоги, у довільній формі до управління соціального захисту населення міської ради, до якої додаються копії:
-
паспортів заявника та членів сім’ї;
-
реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків заявника та членів сім’ї;
-
документа, що підтверджує родинний зв’язок;
-
свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;
-
посвідчення учасника бойових дій;
-
посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
-
посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого), або довідки члена сім’ї загиблого (померлого) (для неповнолітніх дітей) (для надання допомоги членам сімей загиблих учасників бойових дій);
-
посвідчення учасника масових акцій громадського протесту.
У заяві вказується назва обраного закладу відпочинку, перелік осіб, які будуть відпочивати, термін відпочинку.
Останній день періоду перебування громадян у закладах — 15 грудня поточного бюджетного року (включно), що є датою виїзду із закладу.
Додаткову інформацію щодо організації сімейного відпочинку можна отримати в управлінні соціального захисту населення Калуської міської ради за телефоном (03472) 60566.
Нагадаємо, в Івано-Франківську волонтерів нагородили сертифікатами та відзнаками.