Івано-франківка Галина Плотницька створила на пенсії свій перший сайт. Вона – учасниця громадської організації “Ба і Ді”.
За рік діяльності приєдналося уже 30 людей. Для розв’язання нагальних питань створили вайбер-групу, інформує “Суспільне“.
“Життя у 60+ не тільки існує, але й має бути цікавим і яскравим”, – вважає Галина Плотницька.
“Побачила у Facebook оголошення, що “Інша освіта” проводить курси діджитал-технологій “Наново 45+”, пішла записалася. Почала писати й подумала, що це можна зробити такий сайт”, – розповідає голова правління ГО “Ба і Ді” Галина Плотницька.
Учасниця клубу Віра Терпелевич розповідає за моду. Каже, хтось розказував за психологію, навчання проводили. Пані Люда проводила у нас майстер-клас із кулінарії.
“Це моя однокласниця, ми спілкуємося безперервно. І бесіди у нас заходили не тільки, де купити, що приготувати. Давай, щось робити. Каже: “Ти згідна?”. Я погодилася”, – каже учасниця “Ба і Ді” клубу Віра Терпелевич.
Тут бабусі та дідусі знаходять підтримку та можливість поспілкуватися.
“Крім того – ми ж команда. Сучасна команда! Хоч і бабусі й дідусі. Тому ми проводимо ігри: з менеджменту, зі згуртування команди”, – каже Плотницька.
Бабусі і дідусі вчаться працювати фрілансерами. Пропонують свої послуги чи по догляду за дітьми, чи по господарству.
“Мені було технічно важко. Zoom – непросто. Питала дітей, казали: “Мамо, пробуй сама!” Ви знаєте, головне – це почати”, – розповідає каже Віра Терпелевич.
Зараз пенсіонери знову відновлюють посиденьки наживо. Шукають приміщення для клубу і не втомлюються повторювати, що вони не похилого віку, а просто уже дорослі і мають досвід, з яким із радістю поділяться.
“Шлемо одне одному такі повітряні поцілуночки і кажемо: Я тебе люблю”, – розповідає учасниця “Ба і Ді” клубу Віра Терпелевич.
Нагадаємо, відзначили чоловіка, який врятував франківку, що стрибала з моста.