Як правильно плести маскувальну сітку? Донедавна таке заняття було відоме одиницям. Тепер про потребу в ній армії та специфіку виробництва знають навіть найменші.
Центрами виготовлення маскувальних сіток на Прикарпатті стали здебільшого навчальні заклади. Тут організовано масове виробництво. Для плетіння захисних сіток виділено цілі спортивні та актові зали. Щодня долучаються нові люди. Опановують таке ремесло люди різного віку, професій та захоплення. А ще тут є ті, хто був вимушений втікати від війни, пише “ТРК Вежа”.
Харків’янка Оксана Лесів у рідному місті працювала дизайнером. В Івано-Франківську поруч із новими знайомими трудиться на благо українських військових.
Щоденно люди приносять матеріал для виготовлення маскувальних сіток. Асортимент величезний – від нових тканин із крамниць до поношеного одягу. При відборі увагу звертають на склад тканини та колір. Вже на місці організовано прийом матеріалу, розподіл по групах, саме плетіння, згортання готового виробу та відправка його на фронт.
Маскувальна сітка – це камуфляжне покриття. Застосовується для маскування озброєння, військової техніки та інженерних споруд на фоні місцевості. Наразі українські військові потребують маскувальних сіток. Тому небайдужі жителі можуть долучатися до доброї справи.
Читайте також:
На Коломийщині для біженців створили “Теплі зупинки”
Бізнес та влада Івано-Франківська об’єдналися в ініціативі «SaveUkraineNow»
Миколаїв отримав партію гуманітарної допомоги з Івано-Франківська
На Прикарпатті вже прийняли понад 36 тисяч біженців