Україна є однією з найзабрудненіших мінами країн світу. Щодня люди отримують поранення й травми від мін та вибухонебезпечних залишків війни.
Міни, снаряди, гранати й інші вибухонебезпечні предмети залишаються на території тривалий час після завершення бойових дій. У Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) повідомляють, що для ліквідації цих загроз знадобиться не менш як 10 років.
Інструктори з інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ІНРМ) Данської ради у справах біженців (DRC) проводять безкоштовні онлайн-сесії для всіх, хто хоче дізнатися більше про небезпеку вибухонебезпечних предметів і правила безпечної поведінки. На інтерактивних заняттях тривалістю одну годину пояснюють, як уникнути небезпеки і врятувати життя.
З 24 лютого інструктори DRC надали цю надважливу інформацію понад 1000 людей з різних регіонів України. Заняття проводяться українською, англійською та російською мовами для дорослих, дітей та підлітків.
Всі заняття адаптовані до вікових категорій. Участь у заняттях може взяти будь-хто – вчителі, волонтери, представники громадських організацій, працівники центрів екстреної медичної допомоги, фермери, інженери з охорони праці чи будь-хто, хто проживає в зоні конфлікту.
Дізнайтеся, як захистити себе та своїх близьких з допомогою онлайн-сесії від Данської ради у справах біженців – за посиланням.
Вищезгадані онлайн-сесії стали можливі завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу.
Читайте також: Трагічна звістка в Бурштині: на війні загинув боєць