Користувачі помічають, що вартість одних лептопів помітно вища, ніж інших. Різниця між ціною може сягати кількох десятків тисяч гривень. На формування вартості впливає не лише виробник, але і призначення пристрою. На https://elmir.ua/laptops/ представлено гідний вибір моделей, серед яких є й ігрові.
Геймерські ноутбуки: головні переваги
Не лише ціна пристрою відрізняється. Навіть непрофесіонал помітить:
- новий дизайн;
- збільшену вагу;
- збільшені розміри.
Зазвичай в дизайні присутнє підсвічування клавіш. Це дозволяє повністю зануритися в улюблену гру. Колір світла змінюється в залежності від сцен у грі або напруженості сюжету.
Збільшену вагу та розміри також легко пояснити. В ігрових пристроях використовується потужне залізо, яке важить більше. В занадто тонкий корпус просто неможливо встановити потужну відеокарту, кілька планок оперативки.
Крім того, в ході гри компоненти електроніки дуже нагріваються, тому потрібна ефективна система вентиляції. Реалізувати її можна лише шляхом збільшення габаритів.
Чи підходить така модель для роботи
Геймерські ноутбуки можуть використовуватися не лише для ігор. Потужна система цілком може використовуватися для складних задач. Інженери, дизайнери, програмісти, фотографи, відеооператори відзначать можливості обладнання. Кілька особливостей роблять геймерську модель універсальною:
- велика діагональ екрану;
- висока роздільна здатність та частота (8К і 120 Гц та навіть вище);
- відсутність розмитості та артефактів у динамічних сценах;
- захисне покриття екрану для тривалої комфортної роботи.
Зазвичай в ігрових пристроях використовується сучасний SSD-накопичувач. Він дозволяє не лише швидко завантажувати операційну систему та програми, але і вважається більш надійним для зберігання даних.
Звичайно, якщо робота з ноутбуком стосується нескладних процесів (робота з текстами, таблицями), то переплачувати за ігрову модель не варто. Але геймерський пристрій гарантовано прослужить 5 та більше років, справляючись з будь-якими завданнями.