У час війни для наших бійців життєво важливі тепловізори – це їхні «очі» вночі.
Оптично-електронні пристрої здатні фіксувати найменшу зміну температури, а тому військові можуть вчасно визначати точне знаходження ворога чи скупчення військової техніки, боротися з диверсантами. Навіть тоді, коли це майже неможливо: ніч, дощ, туман, снігопад, дим.
А тепловізійний приціл – взагалі невід’ємний елемент під час військових дій, адже його можна встановити на різну зброю. Ці пристрої активно використовуються і в наступі, і під час оборони.
Однак це досить складне обладнання з безліччю нюансів – обирати треба відповідально. Для солдата на передовій не підходить тепловізор с поганим функціоналом. На цьому пристрої точно не треба економити, тому що він здатен рятувати життя.
Надійну техніку для ЗСУ і територіальної оборони можна купити тепловізор в Києві.
Матриця. Саме ця частина тепловізора впливає на чіткість картинки, поріг температури, показник похибки. Тому економія на матриці абсолютно недоцільна. Матриці створюють за двома технологіями: з аморфного кремнію та оксиду ванадію. Перші більш доступні, але у них менша чутливість і температурний діапазон.
Частота кадру. Параметр, який важливий для динамічного спостереження, щоб картинка не “зависала”. Чим вища частота оновлення кадру, тим комфортніше для очей. Мінімальне адекватне значення – 25-30 Гц.
Діаметр об’єктива. Чим він більший, тим кращої якості буде картинка. Фокусна відстань повинна бути не нижчою 35-50 мм.
Zoom (збільшення). Виробники часто вказують оптичне та цифрове значення масштабування. Важливим є саме оптичне збільшення приладу, тому звертайте увагу тільки на нього.
Кут огляду. Відповідає за поле зору тепловізора. Якщо потрібний пристрій для спостереження на близькій відстані, варто брати варіант з максимально великим кутом огляду. Якщо ж треба прилад для спостереження за дистанціями від кілометра і більше, то підійде тепловізор з мінімальним кутом огляду, але з можливістю максимально і якісно збільшувати картинку.
В інтернет-магазині grand-pulsar.com.ua https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory можна купити тепловізори і тепловізійні приціли, які допомагають розпізнавати об’єкти на відстані до 1800 метрів.
Тепловізор Pulsar Axion XM30F наразі є одним із найпопулярніших. Це новинка від литовського виробника. Ефективність, зручність, компактність і тривалий робочий ресурс навіть в екстремальних температурних умовах і на великій швидкості.
Здатен виявити тепловий предмет з відривом до 1,3 км. Великий плюс у тому, що такий тепловізор витримує вологу – перебуваючи на глибині до 1 метра протягом години, він все одно працюватиме у звичному режимі.
Розробники постаралися і над вибором матеріалу для корпусу, зробивши його міцним і навіть у разі падіння з висоти пристрій залишиться неушкодженим.
Інша перевага цієї моделі – отримання деталізованих зображень із чітко промальованими тепловими сценами навіть під час руху. Цифровий Zoom збільшує зображення у 4 рази. За рахунок функції Stream Vision є можливість вести пряму трансляцію.
Ще один затребуваний нині тепловізор – модель HikMicro LYNX Pro LH25. Найперше завдяки ергономічній формі корпусу, широкому функціоналу та доступній ціні. Цей прилад відрізняється від інших у своєму модельному ряді тим, що має найбільшу відстань для виявлення об’єкта – 1,8 км. За рахунок стадіометричного далекоміра швидко і точно визначає дальність до потрібного об’єкта.
Загалом в інтернет-магазині https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory є ще багато сучасних функціональних моделей тепловізорів, які допомагають українським захисникам здобувати перемогу.